Super prémiové krmivo pro domácí zvířata

Vyrobeno v Německu

Vysoce kvalitní přísady

WEIGHT & DIABETIC DOG DRY

Obezitou, která je často spojena s cukrovkou, netrpíme jen my lidé – může postihnout i naše psy. My dokážeme pomoci s obezitou i cukrovkou: s krmivem Josera Help Weight & Diabetic.

Snížený obsah kalorií a cukru v dietetickém kompletním krmivu je vhodný pro redukci hmotnosti. Receptura je navíc bohatá na vlákninu, která podporuje normální hladinu cukru v krvi a pomáhá získat pocit nasycení. Fytogenní komplex v tomto krmivu je zalaožen na cenných látkách obsažených v kořeni zázvoru, které mohou podporovast trávení a normální látkovou výměnu. Zázvor se tradičně používá k podpoře léčby cukrovky.

S chutnou recepturou krmiva Josera Help Weight & Diabetic, která je založena na konkrétních potřebách, může váš pes zhubnout způsobem šetrným k orgánům a dosáhnout ideální hmotnosti. Svalová hmota zůstane touto dietou zachována a složení se sníženým obsahem cukru zároveň podporuje i léčbu cukrovky.

  • Vhodné pro dietu založenou na konkrétních potřebách pro redukci hmotnosti
  • Díky sníženému obsahu kalorií a cukru může podporovat léčbu cukrovky
  • Bohaté na vlákninu: podporuje normální hladinu cukru v krvi a přispívá k pocitu sytosti i přes snížený obsah kalorií
  • Fytogenní komplex: složky v kořeni zázvoru podporují trávení
  • Stimuluje metabolismus díky vysokému obsahu bílkovin
  • L-karnitin stimuluje metabolismus tuků a podporuje udržení svalové hmoty

Dietetické krmivo pro dospělé psy s nadváhou a/nebo cukrovkou

  • Velikost balení:
  • 900g
  • 10kg
Dietetické krmivo pro dospělé psy s nadváhou a/nebo cukrovkou
Sušený drůbeží protein; Hrachová moučka (přírodní zdroj aminokyselin); Ječmen; Buničina; Sušená řepná dužina (přírodní zdroj balastních látek); Hydrolyzovaný drůbeží protein; Drůbeží tuk; Svatojánský chléb; Hydrolyzované kvasnice; Kvasnice; Minerální látky; Psyllium; Oregano; Zázvor; Rozmarýn; Pálivá kopřiva; Ostropestřec mariánský; Brusinky; Sušené maso novozélandských mušlí slávek zelenoústých (Perna canaliculus);
WEIGHT & DIABETIC DOG DRY Složení
Snížení hmotnosti Udržování hmotnosti
Hmotnost s nadváhou neaktivní/starší normálně aktivní
5 kg 60 g 85 g 100 g
10 kg 100 g 140 g 170 g
20 kg 170 g 240 g 285 g
30 kg 230 g 325 g 385 g
40 kg 290 g 400 g 475 g
60 kg 390 g 545 g 650 g
80 kg 480 g 675 g 800 g

Doporučená krmná dávka na zvíře a den.
Pro šetrnou redukci hmotnosti by vaše zvíře mělo ztratit 1–2 % své tělesné hmotnosti týdně. Toto je třeba pravidelně kontrolovat a případně mírně snížit nebo zvýšit množství krmiva.
Zvířeti zajistěte vždy dostatek čerstvé pitné vody.
Analytické prvky
Hrubý protein 29.1 %
Obsah tuku 7.4 %
Hrubá vláknina 7.0 %
Hrubý popel 6.6 %
Vápník 1.35 %
Fosfor 0.95 %
Hořčík 0,50 %

Výhody produktu

Zázvor

Zázvor

Cenné složky obsažené v kořeni zázvoru podporují trávení a mají protizánětlivý účinek. Zázvor může podporovat normální metabolismus a zdravé snižování hmotnosti. Tradičně se používá i na podporu léčby cukrovky.
Jemná regulace hmotnosti

Jemná regulace hmotnosti

Nízkotučná receptura s malým množstvím kalorií a cukru, ale se zvýšeným obsahem bílkovin podporuje šetrné snižování hmotnosti psa, ale současně mu i dodává všechny životně důležité živiny. Neustálou kontrolou hmotnosti a případně drobnými úpravami množství krmiva se dosáhne šetrné redukce tělesné hmotnosti, pokud z ní pes ztratí týdně 1–2 %.
Plus vláknina

Plus vláknina

Vysoký obsah dietetické vlákniny může předejít žebrání a hladu mezi porcemi krmení tím, že zvyšuje pocit sytosti. Obsah vlákniny dokáže zpomalit vstřebávání glukózy ze střeva do krve a pomáhá stabilizovat krevní cukr.