Super prémiové krmivo pro domácí zvířata

Vyrobeno v Německu

Vysoce kvalitní přísady

Otisk

Právní prohlášení

Údaje podle čl. 5 německého zákona o telemédiích:
Josera petfood GmbH & Co. KG
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach
Německo

Osobně odpovědný akcionář za společnost Josera petfood GmbH & Co. KG:
Josera petfood Beteiligungs-GmbH
Industriegebiet Süd
63924 Kleinheubach

Kontakt:
Tel.: +49 (0) 9371 940-0
Fax: +49 (0) 9371 940-149
E-mail: josera(at)josera.de

 

Registrační soud: Místní soud v Aschaffenburgu
Rejstříkové číslo: HRA 5614
Daňové číslo 202/164/54805
DIČ podle čl. 27a německého zákona o dani z prodeje: DE 305 344 385 

Zápis v rejstříku: Registrační soud: Místní soud v Aschaffenburgu
Rejstříkové číslo: HRB 13637

Příslušný dozorující orgán:
Vláda Horního Bavorska
Sledování živočišných krmiv Bavorsko
Oddělení 56
Maximilianstraße 39
80538 Mnichov

CEO společnosti Josera petfood GmbH & Co KG:
Stephan Hoose

Odpovědnost za obsah
Jako poskytovatel služeb odpovídáme za vlastní obsah na této stránce podle obecného zákona v souladu s § 7, odst. 1 TMA. V souladu s §§ 8 až 10 TMA však jako poskytovatel služeb neodpovídáme za sledování jakýchkoli předávaných nebo uchovávaných údajů od externích poskytovatelů ani za přezkoumání těchto údajů v případě jakéhokoli náznaku protiprávní činnosti. Jakékoli povinnosti týkající se odstranění nebo zablokování používání údajů v souladu s obecnými zákony zůstávají tímto nedotčené. Jakákoli vyplývající odpovědnost je však možná pouze od okamžiku, kdy se dozvíme o konkrétním porušení. Když se o takovém porušení dozvíme, ihned příslušný obsah odstraníme.

Odpovědnost za odkazy
Naše stránka obsahuje odkazy na externí webové stránky provozované třetími stranami, tedy na obsah, na který nemáme žádný vliv. Z tohoto důvodu nemůžeme nést za tento obsah žádnou odpovědnost. Za tento obsah nese odpovědnost příslušný provozovatel odkazovaných stránek. U odkazovaných stránek byla v době vytvoření odkazu provedena kontrola potenciálních porušení. Nelegální obsah nebyl v době vytváření odkazů identifikován. Nicméně trvalá kontrola obsahu odkazovaných stránek není možná bez uvedení konkrétního porušení. Pokud zjistíme jakékoli porušení, ihned příslušný odkaz odstraníme. 

Copyright
Obsah a dílo poskytované na těchto stránkách, které byly zpracovány provozovatelem stránky, podléhají německému autorskému zákonu. Reprodukce, přepracování, šíření nebo jakákoli jiná forma použití, která přesahuje hranice autorského práva, vyžaduje písemný souhlas příslušného autora / poskytovatele. Stahování a kopírování této stránky je povoleno pouze pro soukromé, nekomerční použití. V rozsahu, v jakém nebyl obsah na této stránce vytvořen provozovatelem, musí být dodržována autorská práva třetích stran. To se týká zejména obsahu třetích stran. Pokud zjistíte porušení autorského zákona, i přes uvedené vás žádáme, abyste nás o tom informovali. Jakmile se o takovém porušení dozvíme, příslušný obsah neprodleně odstraníme.