Super prémiové krmivo pro domácí zvířata

Vyrobeno v Německu

Vysoce kvalitní přísady

Záruka kvality firmy JOSERA

U krmiv pro domácí mazlíčky značky JOSERA si můžete být jisti: Jako odborníci na prvotřídní krmiva pro domácí zvířata se opíráme o více než 75 let zkušeností a odborných znalostí. Rozhodnete-li se pro krmivo pro domácí zvířata značky JOSERA, dostanete „Petfood with passion“. V těchto slovech se skrývá náš slib a závazek, že vždy dostojíme svým super prémiovým recepturám, podle nichž se vyrábí naše vysoce kvalitní krmivo pro psy, kočky a koně. Náš mnohostranný sortiment se o vašeho čtyřnohého miláčka postará ve všech fázích jeho života tím nejlepším možným způsobem. Přesvědčte se sami. 

Vývoj produktů – jen to nejlepší pro vašeho miláčka

Nejkvalitnější krmiva pro domácí zvířata musí vašim čtyřnohým kamarádům nejen chutnat, ale musí být i výjimečně dobře snášená a musí odpovídat jejich individuálním potřebám. Výjimečně kvalitní receptury našich produktů proto na základě nejnovějších poznatků vyvíjí tým vědeckých odborníků na výživu a specialistů z dalších vědeckých oborů i praxe. Naši odborníci drží prst na tepu doby a při vývoji našich receptur využívají nejnovějších poznatků uznávaných vědeckých kapacit v oboru výživy zvířat. 

Schieblehre_555x555px

Nejvyšší kvalita u nás začíná pečlivou volbou ingrediencí. Ve svých prémiových krmivech pro psy, kočky a koně proto používáme výhradně kvalitní, přírodní a zdravé přísady. Geneticky modifikované suroviny nepoužíváme, stejně důsledně se vyhýbáme i přidávání pšenice a sóji nebo umělých barviv, aromat a konzervačních látek. To nám musí také smluvně zaručit naši dodavatelé a my to pravidelně kontrolujeme ve vlastní akreditované laboratoři. Abychom mohli průběžně garantovat vysoké kvalitativní standardy, klademe velký důraz na dlouhodobou a spolehlivou spolupráci se svými obchodními partnery.

Masné složky, které používáme, pochází samozřejmě ze zvířat vhodných i pro výživu lidí. Záleží nám na ochraně stavu ryb ve volných mořích, do svých produktů proto používáme lososy z evropských akvakultur šetrných k vodním plochám. Kromě toho dáváme při výrobě prémiových krmiv pro zvířata značky JOSERA přednost používání regionálních surovin.

Labor_555x555px

JOSERA garantuje nezávadnost a prvotřídní kvalitu svých produktů. Z tohoto důvodu se všechny dodané suroviny před zpracováním kontrolují v naší vlastní akreditované laboratoři podle těch nejpřísnějších kritérií a nejvyšších standardů kvality. Expedované hotové zboží se navíc předtím než opustí náš závod ještě jednou kontroluje. Od založení naší firmy neprovádíme při vývoji svých krmiv pro domácí zvířata žádné pokusy na zvířatech. 

Abychom mohli vašemu zvířeti zaručit vždy tu nejlepší kvalitu. Spolupracují u nás potravinářští chemici, biologové a laboranti skutečně těsně. Produkty JOSERA jsou velmi dobře přijímány, zvířata je skvěle snáší, jsou pro ně velmi dobře stravitelné a navíc, obsahují spoustu dobrého pro kůži i srst. Díky tomu jsou vašemu čtyřnohému miláčkovi vždy skutečně k užitku. Abychom svým požadavkům na prvotřídní kvalitu vždy skutečně dostáli, podrobujeme se krom státem nařízených kontrol dobrovolně pravidelným šetřením prováděným nezávislou kontrolní organizací. Servisní laboratoř Josera Erbacher s akreditaci a certifikaci podle ISO/IEC 17025 obdržela od oficiálně pověřených nezávislých kontrolních orgánů nejvyšší formálně možné mezinárodní ocenění kvality pro kontrolní laboratoře.

Ntakata-Mountains_555x555px

I při každodenních činnostech pro nás vždy stojí v popředí naše odpovědnost vůči ostatním lidem, zvířatům, životnímu prostředí a budoucím generacím. Proto jsme shrnuli všechny perspektivy udržitelnosti – ekonomické, ekologické i lidské – do jednoho konkrétního cíle: do roku 2020 hospodařit plně neutrálně vůči klimatu. Abychom tohoto cíle dosáhli, zakotvili jsme do své strategie pro trvalou udržitelnost, že budeme kompenzovat všechny emise CO2způsobené našimi produkty. Spolupracujeme tedy s Carbon Tanzania a myclimate a jako aktivní partneři podporujeme projekt udržitelnosti pralesa Ntakata Mountains. 

Svou péči o životní prostředí chceme i nadále optimalizovat tak, aby byla trvale udržitelná, průběžně proto v rámci svého systému péče o životní prostředí a řízení energií přezkoumáváme všechny své procesy a produkty. Pomocí výrobních postupů efektivně využívajících zdroje a způsobů přepravy šetrných k životnímu prostředí jsme tak například trvale redukovali zatěžování životního prostředí našimi podnikatelskými aktivitami. Za svou angažovanost v rámci úspor energie a CO2 jsme již několikrát obdrželi vyznamenání. 

Jako první výrobce krmiv pro zvířata zveřejnila JOSERA v roce 2018 zprávu o udržitelnosti. Tato zpráva odpovídá myšlenkám Global Reporting Initiative (GRI).

Rodinný podnik JOSERA se ve vašem zájmu zasazuje o zdravou výživu, udržitelné a nákladově uvědomělé jednání a životaschopné řízení kvality. Na to se můžete spolehnout!