Super prémiové krmivo pro domácí zvířata

Vyrobeno v Německu

Vysoce kvalitní přísady

HYPOALLERGENIC DOG DRY

Pokud zvíře pořád něco svědí a kouše, řídne mu srst nebo trpí zažívacími problémy, může se jednat o intoleranci krmiva nebo alergie. Co ale dělat, když už pes své krmivo nesnáší? S krmivem Josera Help Hypoallergenic máme řešení!

Díky živočišnému monoproteinu může tato hypoalergenní speciální dieta pomoci při podezření na intoleranci krmiva nebo nějakou alergii. Každý, kdo má doma citlivého psa, většinou ví, že může pomoci speciální eliminační dieta. Nabízí krmivo, které přináší jediný vzácný zdroj bílkovin. Pokud eliminační dieta přispěje ke zlepšení příznaků, jako je svědění nebo průjem, je velmi pravděpodobné, že je zvíře alergické na některou složku předchozího krmiva nebo se u něho vyvinula intolerance.

Receptura krmiva Josera Help Hypoallergenic je pro takovou eliminační dietu vhodná, protože obsahuje pouze jeden zdroj živočišných bílkovin: larvu bráněnky Hermetia illucens. Spolu s vybranými zdroji sacharidů je tato receptura bezobilným, chutným a dobře tolerovaným řešením. V nejlepším případě svědění a průjem zmizí. Váš pes krmivo dobře snáší a díky křupavým, lahodným granulím ho i rád pojídá.

  • Vhodné pro hypoalergenní dietu díky malému počtu přísad
  • Lehce stravitelná receptura bez obilovin: může pomoci při intoleranci krmiva a alergiích
  • Živočišný monoprotein: hmyz jako jediný zdroj živočišných bílkovin
  • Vybrané zdroje sacharidů se stávají ještě stravitelnějšími díky předchozímu tepelnému štěpení

Kompletní dietní bezobilné krmivo pro dospělé psy s potravinovou intolerancí a alergiemi

  • Velikost balení:
  • 900g
  • 10kg
Kompletní dietní bezobilné krmivo pro dospělé psy s potravinovou intolerancí a alergiemi
Sušené brambory; Hrachová moučka (přírodní zdroj aminokyselin); Bramborový protein; Hmyz (Hermetia illucens); Drůbeží tuk; Hydrolyzované kvasnice; Sušená řepná dužina (přírodní zdroj balastních látek); Minerální látky; Svatojánský chléb;
HYPOALLERGENIC DOG DRY Složení
Hmotnost neaktivní/starší normálně aktivní aktivní
5 kg 75 g 85 g 100 g
10 kg 120 g 145 g 165 g
20 kg 205 g 245 g 280 g
30 kg 280 g 330 g 380 g
40 kg 345 g 410 g 475 g
60 kg 470 g 555 g 640 g
80 kg 580 g 690 g 800 g

Doporučená krmná dávka na zvíře a den.
Pro optimální účinek by měla být podávána pouze dietní strava. Podávání dalšího krmiva je nutné předem vyjasnit s ošetřujícím veterinárním lékařem.
Zvířeti zajistěte vždy dostatek čerstvé pitné vody.
Analytické prvky
Hrubý protein 21.8 %
Obsah tuku 12.2 %
Hrubá vláknina 2.6 %
Hrubý popel 6.4 %
Vápník 1.00 %
Fosfor 0.70 %
Hořčík 0,80 %

Výhody produktu

Hmyz

Hmyz

Hmyz je jakožto zřídka používaná, udržitelná a vysoce kvalitní přísada dobrým základem pro hypoalergenní krmivo, které psům poskytuje cenné bílkoviny a mastné kyseliny.
Receptura povzbuzující trávení

Receptura povzbuzující trávení

Receptura s vlákninou může podporovat růst zdravé střevní flóry a regulovat trávení. Tím, že vláknina váže vodu, se stabilizuje i konzistence stolice.
Limitovaná receptura

Limitovaná receptura

Vybrané, lehce stravitelné ingredience a snížený počet použitých zdrojů bílkovin nabízí alternativu pro zvířata s intolerancí krmiva a alergiemi.